Çarşamba, Haziran 6

Gezi günlügü

  İstanbul harikuladeydi yahuu! Tabiki aşırı yorucuydu, bikaç pürüz insan da vardı ama hayatımın en güzel 3 günüydü. Şimdiden nasıl özledim orayı. Ve orada en yakın arkadaşımla olmak. Mükemmeldi herşey.

 İlk gün Maltepe üni'den çıkmadık. 4 saat tanıtım yapıldı. Sonra yemek yendi bi baktık akşam olmuş Kadıköye gittik. Moda, Üsküdar gezdik. Sonra Çamlıca'ya çıktık. Harika bi görüntü karşıladı bizi. Ordan aşağı indik Kız Kulesi manzaralı bi yere oturduk.(nereydi ora ya o.o) İlk gün böyleydi. Daha iyi fotoğraflar var ama alamadık henüz malesef. 

  İkinci gün çok dolu bi programdı. Önce Topkapı,Ayasofya,Yerebatan sarnıcı. Sonra Sultanahmet,Eyüp Sultan. Akşam Taksim.. Mutluluğumu düşünün. Sonra da yorgunluğumu.       Üçüncü gün ise sabahın köründe Panaroma 1453ün önüne dikildik. Ordan Dolmabahçeye geçtik. Sonra Boğaz turuu.. Emiönünde balıkekmek. Sonra İstanbul forum vee.. Dönüş:(

Topkapı,Ayasofya,Yerebatan,Dolmabahçe,Panaroma.. hepsi birbirinden büyüleyiciydi. İstanbul'a bi kere daha hayran kaldım. Taksimin lafını etmedim daha. Dünyada hiç bir yere değişmem İstanbul'umuu!

2 yorum:

 1. Hello! After visiting your blog, I invite you to join us in the "International Directory Blogspot"
  For this is the very simple, just follow our blog, enter your Country, your blog url, and you will automatically integrate into the Country list.
  We are fortunate to be on the Blogspot platform that offers the opportunity to speak to the world to share with us the different passions, fashion, paintings, artwork, photos, poems and so be able to find in other countries people with similar passions.
  I think this community could also interest you.
  We ask that you follow the blog "Directory"
  Follow our blog gives you twice as many possibilities of visits to your blog! Thank you for your understanding
  Please follow our blog is very appreciate
  Have a great day with the hope that you follow our blog "Directory".
  After your approval to join us, you will receive your badge
  Regards
  Chris
  I follow your blog, I hope you'll like
  To find out, click on the link below:
  http://world-directory-sweetmelody.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. bir şeehri tanımak istiyorsanız onun müziğini dinlemelisiniz :) bir sonra ki yazımı sana itafen yapıcam :D

  YanıtlaSil

Biliniz ki bahtiyar ettiniz efenim,teşekkürler:)